Pozemní stavby

Provádíme dopravní stavby - hutněné asfaltové vrstvy, výstavby komunikací, chodníků, zemní práce, inženýrské stavby a další stavební činnosti.

Specializujeme se na dopravní stavby - hutněné asfaltové vrstvy. Provádíme výstavby, opravy a údržby místních komunikací a chodníků ve městech a obcích, zpevněných ploch v areálech průmyslových podniků nebo i prostranství u rodinných domů. Našimi zákazníky jsou veřejní zadavatelé, společnosti, i soukromí investoři. Neomezujeme se velikostí zakázky. Provádíme drobné opravy výtluků asfaltobetonem i rozsáhlé pozemní stavby na klíč.

Firma DEAS Boskovice navazuje na své mnohaleté zkušenosti z dopravního stavitelství. Proto jsme úspěšní při realizaci i opravách širokého spektra pozemních staveb, plošných i liniových. Zásady přísné jakosti uplatňované a vyžadované v rámci dopravních staveb přenášíme i do staveb pozemních a tím bychom chtěli dosáhnout postavení spolehlivého partnera našich zákazníků.

  • Místní komunikace
  • Zpevněné plochy
  • Chodníky
  • Polní cesty
  • Cyklostezky
  • Rekonstrukce, opravy a údržby

Mechanizace

Pro veškerou naši stavební činnost používáme vlastní mechanizaci. Disponujeme těžkou stavební mechanizací od nakladačů, rypadel, válců a finišerů, až po drobnou mechanizaci, jako jsou vibrační pěchy, desky nebo řezačky. Veškerý sortiment pravidelně obnovujeme, abychom dosáhli ekologických, bezpečnostních i uživatelských standardů. Dopravu zajišťujeme nákladním auty dle emisních norem minimálně Euro II, většinou Euro VI.

REALIZACE

Podívejte se
na naše realizace

Provádíme dopravní stavby - hutněné asfaltové vrstvy, výstavby komunikací, chodníků, zemní práce, inženýrské stavby a další stavební činnosti.

KONTAKTUJTE PROFESIONÁLY

V oboru již 30 let

Naše projekty pomáhají na mnoha místech po celé České republice.
Pomáháme zlepšovat dopravní infrastrukturu, občanskou a průmyslovou vybavenost s apelem na ochranu životního prostředí.

+420 / 777 604 927

Rádi zrealizujeme
i Váš projekt

DEAS, spol. s.r.o.
Váš partner pro pozemní stavby